Jović pucao Ćorcima – Remi Fjorentine i Napolija

Fudbaleri Fjorentine i Napolija odigrali su večeras u Firenci nerešeno 0:0, u meču trećeg kola italijanske Serije A. Srpski reprezentativci u dresu Fjorentine, Nikola Milenković i Luka Jović na terenu su proveli svih 90 minuta.

U narednom kolu, Fjorentina će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Leće.

U istom terminu, Leće i Empoli su u Lećeu odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Empoli pogotkom Fabijana Parisija u 23. minutu, da bi Leće stigao do izjednačenja u 40. minutu golom Gabrijela Strefaca.

Empoli će u sledećem kolu dočekati Veronu.

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras u gostima Veronu sa 1:0, u meču trećeg kola italijanske Serije A.

Strelac pobedonosnog gola za Atalantu bio je Tjon Kompejners u 50. minutu.

U narednom kolu, Atalanta će dočekati Torino, dok će Verona gostovati Empoliju.

U istom terminu, Salernitana je na svom terenu pobedila Sampdoriju sa 4:0.

Golove za Salernitanu su postigli Boulaje Dia u sedmom, Federiko Bonacoli u 16, Toni Vilhena u 50. i Erik Boteim u 76. minutu.

Salernitana će u sledećem kolu gostovati Bolonji, dok će Sampdorija dočekati Lacio u zanimljivom meču za kladjenje.